Tel. 297608472 | 604293643 | OSTROŁĘKA

Grzejniki

Grzejniki o gładkiej płycie i o uniwersalnym podłączeniu do instalacji.

Grzejniki VK Plan to niepowtarzalne wzornictwo wyróżnione nagrodą „DesignPlus”. Ich idealnie płaska i śnieżnobiała powierzchnia nadaje wyjątkowy charakter pomieszczeniom, dzięki czemu stały się poszukiwanym elementem wystroju wnętrz. Masywna, monolityczna forma grzejników jest dostosowana do wymogów energooszczędnego ogrzewania i doskonale harmonizuje z wieloma koncepcjami architektonicznymi.

Wytwarzane są według specjalnie opracowanej technologii spawania laserowego, dzięki temu są trwałe oraz perfekcyjnie wykończone – brak widocznych spoin i zgrzein. Odporna na zarysowania powierzchnia lakiernicza w kolorze RAL 9016 (biała) jest łatwa w pielęgnacji. Grzejniki dają się łatwo czyścić, co jest bardzo ważne dla alergików.

Grzejniki Calat Vertikal oferowane są w dwóch typach: 10 i 20, o szerokości 400 i 550 mm, wysokości: 1605, 1805 i 2005 mm. Przystosowane są do podłączenia dolnego centralnego (środkowego).

Uniwersalny montaż

- uniwersalna konstrukcja przyłączy umożliwia podłączenie grzejnika VK Plan do instalacji: od dołu, z boku lub przeciwlegle – w zależności od potrzeb
- grzejnik nie posiada tylnej strony, co umożliwia jego obracanie – przyłącza z lewej lub prawej strony
- łatwy i pewny montaż dzięki zestawom do szybkiego montażu z regulowanymi sprężynowymi wieszakami
- maksymalna temperatura robocza 110°C
- nadciśnienie robocze do 10 bar

Certyfikaty i nagrody
ISO 9001, ISO14001, CE, „Błękitny Anioł”, EU Standard Viessmann: Złoty Laur Konsumenta 2011– I miejsce w kategorii „Urządzenia i systemy grzewcze”; Firma Przyjazna Klientowi 2011

NASZE PRODUKTY: